Produkty

Produkty

Produkty Ph.Doctor zostały opracowane przez dr Ninę Wiśniewską zgodnie z jej złotą zasadą prawidłowej pielęgnacji skóry „IM MNIEJ, TYM LEPIEJ”. Kosmetyki, które szanują fizjologiczne ph twojej skóry, bogate w aktywne składniki oraz wegańskie. Eleganckie, minimalistyczne i ekologiczne opakowania. Stworzyliśmy kosmetyki, po które chętnie sięgniesz. Produkty, które są dla każdego. Dla niej i dla niego, w jednej łazience. Proponujemy Ci 2 linie naszych produktów: seria Biała i Czarna Exclusive.

5.00
200ml 39,00 

Wygładzający peeling do ciała

Opracowany przez dermatologa peeling do ciała bez kompozycji zapachowej.

5.00
60ml 59,00 

Lipidowy krem do twarzy

Głęboko nawilża, regeneruje, daje uczucie ukojenia. To połączenie lipidów, które tak kocha każda skóra, z niacynamidem. Połączenie idealne – synergia składników w trosce o równowagę i zdrowie skóry.

5.00
200ml 59,00 

Delikatna emulsja do mycia twarzy

Opracowana przez dermatologa delikatna, bezzapachowa emulsja myjąca z oligosacharydami algowymi.

Nowość
5.00
80ml 79,00 

Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała

Opracowany przez dermatologa peeling do twarzy i ciała z kwasem mlekowym 12% bez kompozycji zapachowej. Multizadaniowy produkt dedykowany do pielęgnacji skór z problemem rogowacenia mieszkowego i zapaleń mieszków włosowych.

5.00
200ml 49,00 

Kremowy balsam do ciała

Opracowany przez dermatologa balsam nawilża, chroni i wzmacnia barierę hydrolipidową skóry. Odpowiedni dla niej i dla niego.