Nagrody przyznane marce Ph.Doctor: 

CERTYFIKAT DLA PH.DOCTOR 
"KOSMETYCZNA MARKA ROKU 2022 - JAKOŚĆ I PIĘKNO"
 
Tytuł Kosmetyczna Marka Roku - Jakość i Piękno jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. To cenny element wizerunku, symbol najwyższej jakości i niezawodności, efektywności działania, potwierdzenie przewagi konkurencyjnej i pozycji na rynku branży beauty. Zdobywca tytułu Kosmetyczna Marka Roku to firma godna zaufania i polecenia, posiadająca najlepsze produkty i usługi, korzystająca z nowoczesnych technologii i wprowadzająca innowacyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających Klientów.

  

 
CERTYFIKAT DLA PH.DOCTOR  
"BEAUTY STAR 2022 - QUALITY AND SHINE"
 
Beauty Star - Quality and Shine to elitarny tytuł przyznawany najlepszym polskim i międzynarodowym markom beauty. Jest wyrazem uznania i uhonorowania za wysiłek i troskę o wybijającą się jakość oferowanych produktów i usług, podkreślenie ponadprzeciętnych walorów i bezkonkurencyjnej pozycji lidera rynku. Tytuł Beauty Star otrzymują ściśle wyselekcjonowane marki, których produkty, usługi i oferowane rozwiązania są nieodzownym elementem świata piękna: najwyższej jakości, skuteczne i bezpieczne, sprawdzone i niezawodne, godne polecenia i rekomendacji. Beauty Star - Quality and Shine to symbol absolutnie wyjątkowej jakości, gwarancja zadowolenia i satysfakcji oraz obietnica spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

 

Nagrody przyznane kosmetykom Ph.Doctor:

Doskonałość Roku Twój Styl 2022
 
Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor
Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor został Laureatem 28. edycji konkursu Doskonałość Roku 2022 miesięcznika "Twój Styl" w kategorii pielęgnacja specjalna. Jest to jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród w branży beauty w Polsce.

 

LAUREAT GLAMOUR GLAMMIES 2022 - KOSMETYKI DO NAWILŻANIA CIAŁA

Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor
Kremowy balsam do ciała wygrał w 8. Edycji urodowego plebiscytu „Glamour Glammies 2022” w kategorii "Ciało - Kosmetyki do nawilżania ciała" w 2022 roku. Magazyn GLAMOUR wraz z czytelniczkami i czytelnikami oraz internautkami i internautami nagradza najlepsze kosmetyki, produkty urodowe oraz akcesoria kosmetyczne.

  

 
INFLUENCER'S CHOICE POLAND - NATURALNA PIELĘGNACJA CIAŁA
 
Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor
Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor został uznany za najlepszy kosmetyk naturalny w drugiej edycji Influencer’s Choice Poland 2021 w kategorii "Naturalna pielęgnacja ciała - peelingi". Organizatorem konkursu jest Serwis www.bulletofbeauty.com.

 

INFLUENCER'S CHOICE POLAND - PIELĘGNACJA TWARZY (WYRÓŻNIENIE)
 
Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor 
Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor otrzymał wyróżnienie w kategorii "Pielęgnacja twarzy - bazy pod makijaż" w drugiej edycji Influencer’s Choice Poland 2021. Influencer's Choice Poland to nagrody i wyróżnienia przyznawane w ramach najbardziej wiarygodnego konkursu oceniającego kosmetyki naturalne. Produkty zgodne z filozofią zero waste, eko, przyjazne środowisku, spełniające wymagania eko-konsumentów. 

NAGRODY SPECJALNE BEST CHOICE 2022

Serum z glutationem na powiekę górną i dolną Ph.Doctor 
Influencer’s Choice Poland to pierwszy w Polsce konkurs oceniający kosmetyki naturalne. Produkty zgodne z filozofią zero waste, eko, przyjazne środowisku, spełniające wysokie wymagania eko- konsumentów. 

   

LAUREAT GLAMOUR GLAMMIES 2021 - TWARZ NAWILŻANIE
 
Tetra C serum Ph.Doctor
Produkt Tetra C Serum wygrał w 7. Edycji urodowego plebiscytu „Glamour Glammies 2021” w kategorii twarz-nawilżanie w 2021 roku. Magazyn GLAMOUR wraz z czytelniczkami i czytelnikami oraz internautkami i internautami nagradza najlepsze kosmetyki, produkty urodowe oraz akcesoria kosmetyczne
Nagroda specjalna BEST CHOICE 2023 - PIELĘGNACJA TWARZY
 
RetinALL IN ONE Krem ze stabilną formą retinalu 0,1%
RetinALL IN ONE Krem ze stabilną formą retinalu 0,1% otrzymał nagrodę specjalną Best Choice 2023.
.