Ph.Doctor to polska marka kosmetyków stworzona przez dr Ninę Wiśniewską – dermatolog, wenerolog i lekarza medycyny estetycznej. Nazwa marki odzwierciedla nasze spojrzenie na pielęgnację skóry. Kosmetyki, które szanują fizjologiczne ph Twojej skóry, które zapewnia jej zdrowe funkcjonowanie. W tworzeniu naszych kosmetyków kierujemy się wiedzą medyczną o skórze oraz najnowszymi badaniami z zakresu składników kosmetycznych. Naszym celem było zaprojektowanie kosmetyków, które będą z Tobą niezależnie od przemijającej mody czy trendów.

PH to słowo klucz – zarówno dla skóry i jej równowagi, jak i skuteczności składników użytych w naszych produktach.

Nasze kosmetyki

Nasza nazwa

Marka założona przez dr Ninę Wiśniewską miała odzwierciedlać jej wiedzę medyczną, którą posiada jako dermatolog oraz lekarz medycyny estetycznej, a także wielką pasję jaką jest zagadnienie zdrowej skóry i chęć niesienia pomocy ludziom, którzy zmagają się z problemami skórnymi. W ten sposób zrodziła się marka Ph.Doctor, której nazwa pochodzi od angielskiego określenia doktora nauk – „PhD”, a także odnosząca się do elementu kluczowego w założeniach działania naszych kosmetyków – czyli prawidłowego pH skóry.

Zdrowie skóry na pierwszym miejscu

Naszym manifestem jest zdrowa skóra, nie trendy, które przemijają po jednym sezonie. Zdrowa skóra to piękna skóra. Skóra, która jest niepodrażniona, nawilżona, pełna blasku. Tylko taka skóra poradzi sobie z wyzwaniami jakie niosą za sobą dzisiejsze czasy. Życie w zanieczyszczonym środowisku, ciągły stres, mała wilgotność powietrza czy smog stanowią nie lada wyzwanie dla największego organu naszego ciała. W trosce o Twoją skórę dobraliśmy najwyższej jakości składniki aktywne, jednocześnie starając się pomijać te, które często powodują reakcje alergiczne. Łagodne podejście do pielęgnacji skóry jest naszym kluczem do sukcesu.
Nasza nazwa
Nasze produkty

Wyselekcjonowanie składniki

Kosmetyki Ph.Doctor są bogate w aktywne składniki, a przy tym są ekologiczne, wegańskie oraz bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących piersią (dowiedz się więcej tutaj). Marka stworzona jest w myśl teorii „im mniej, tym lepiej” więc dzieli się na dwie linie: Białą i Czarną.

Linia Biała jest serią bazową, której zadaniem jest utrzymanie dobrego stanu skóry. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn i stanowi podstawę do budowy dobrze skomponowanej kosmetyczki. Aby dowiedzieć się więcej o linii, kliknij tutaj.

Linia Czarna została stworzona z myślą o wycelowanie składników aktywnych w konkretne potrzeby skóry. Kosmetyki z tej linii odpowiadają na wiele problemów skórnych, w tym m.in. trądzik, starzenie się skóry, wiotka skóra, nierównomierny koloryt. Jeśli czujesz, ze możesz znaleźć tu coś dla siebie, kliknij w ten link.

Naszą misją jest pomoc Tobie w drodze do zdrowej i szczęśliwej skóry. Zapoznaj się z artykułami na naszym blogu, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o najczęściej spotykanych problemach skórnych. Do bloga

Uniwersalna elegancja

Mówią „nie oceniaj książki po okładce” – my natomiast wiemy, że rzeczy, którymi się otaczamy mogą mieć duży wpływ na nasze samopoczucie. Z tego powodu kosmetyki Ph.Doctor posiadają minimalistyczne, eleganckie i ekologiczne opakowania.

Pamiętaj, że nasze kosmetyki mogą być stosowane niezależnie od płci, więc będą pasowały zarówno do damskiej jak i męskiej kosmetyczki. Nasze produkty są także wegańskie i naturalne, tak, by nic nie stało na przeszkodzie w ich stosowaniu!

Nasze produkty