Ph.Doctor to polska marka kosmetyków stworzona przez dr Ninę Wiśniewską – dermatolog, wenerolog i lekarza medycyny estetycznej. Nazwa marki odzwierciedla nasze spojrzenie na pielęgnację skóry. Kosmetyki, które szanują fizjologiczne ph Twojej skóry, które zapewnia jej zdrowe funkcjonowanie. W tworzeniu naszych kosmetyków kierujemy się wiedzą medyczną o skórze oraz najnowszymi badaniami z zakresu składników kosmetycznych. Naszym celem było zaprojektowanie kosmetyków, które będą z Tobą niezależnie od przemijającej mody czy trendów.

PH to słowo klucz – zarówno dla skóry i jej równowagi, jak i skuteczności składników użytych w naszych produktach.

O autorce marki

O mnie

Nazywam się dr Nina Wiśniewska i specjalizuję się w dermatologii i wenerologii, a także jestem lekarzem medycyny estetycznej. Od najmłodszych lat pasjonuję się medycyną i dermatologią. Ukończyłam studia na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Jestem Laureatką Nagrody Ministra Zdrowia za uzyskanie najlepszego wyniku na egzaminie specjalizacyjnym z dermatologii.

Po zakończeniu specjalizacji otworzyłam pierwszą tak profesjonalną Klinikę Dermatologii i Medycyny Estetycznej w rodzinnym Wyszkowie. Na co dzień pomagam także ciężko chorym pacjentom w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie.

Specjalizuję się w leczeniu trądziku, kładąc nacisk przede wszystkim na prawidłową pielęgnację. W dbaniu o skórę swoich pacjentów kieruję się zasadą “im mniej, tym lepiej”. Jestem świadoma tego, że nie każdy ma czas i możliwość uzyskać profesjonalną poradę lekarską, więc dzielę się doświadczeniem i wiedzą z zakresu pielęgnacji skóry, włosów i paznokci za pośrednictwem mojego profilu na Instagramie. Stworzyłam także “Segregator zdrowej skóry” (Roger Publishing), w którym staram się w prosty i przystępny sposób przedstawić tajniki prawidłowej pielęgnacji. Regularnie pojawiam się także w programach telewizyjnych, radiu i prasie, m.in. w “Pytaniu na śniadanie”, “Sekretach Lekarzy” czy „Twoim Stylu”. Rozwój jest dla mnie kluczowy, więc staram się nieustannie uczyć i czerpać wiedzę od najlepszych praktyków m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Niemiec.

Nasze kosmetyki
Nasze produkty powstały na bazie  doświadczenia

Marka stworzona z doświadczenia

W trakcie pracy w jednym z wiodących koncernów kosmetycznych na świecie zrozumiałam, jak wielkie znaczenie i wpływ na zdrowie ma skład stosowanych preparatów. Bezpośrednia współpraca z konsumentami pomogła mi zrozumieć czym są działania niepożądane, dlaczego niektóre kosmetyki mogą uczulać i jak je prawidłowo stosować.

Wiedzę tą wykorzystałam poszukując najlepszych produktów do pielęgnacji dla swoich bliskich, a przede wszystkim pacjentów. Testując i analizując wymyślone przez siebie składy opracowałam zaawansowane biotechnologicznie wegańskie produkty dla kobiet i mężczyzn. Każdy z kosmetyków Ph.Doctor zawsze sprawdzam na własnej skórze bo tylko wtedy jestem pewna, że produkt jest idealny.

Prywatnie jestem mamą córeczki Antoniny i synka Ivo. Każdą wolną chwilę chętnie spędzam z rodziną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, obserwuj mnie na Instagramie TUTAJ. Segregator Zdrowej Skóry jest dostępny do zakupu pod tym linkiem.