Możesz korzystać z całej serii Ph.Doctor a szczególnie z Tetra C Serum Ph.Doctor z witaminą C. Stosuj ją zarówno rano jak i wieczorem. W formulacji zastosowano najbardziej efektywną dawkę  tetraizopalminitynianu ascorbylu - 3%.  W formulacji zastosowano najbardziej efektywną dawkę tetraizopalminitynianu ascorbylu - 3%. To co wyróżnia nasze serum to emulsyjna konsystencja, czyli biodostępność składników  aktywnych z dwóch faz: lipofilowej i hydrofliowej, zawartość  składników zwiększających nawilżenie skóry (niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i silanetriol, wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, allantoina, d-panthenol) czyli bardziej kompleksowa pielęgnacja, a także brak efektu komadogennego (olejowania twarzy). Serum  zawiera również w odpowiednią dla ludzkiej skóry ilość emolientów takich jak: olej macadamia, olej ryżowy, Witamina E, Squalane.

Ponadto Tetra C Serum Ph.Doctor zawiera zaawansowany technologicznie składnik Anti-aging Dermcom (zastosowaliśmy maksymalną zalecaną dawkę  tego składnika - 2%). Zapewnia on lepszą komunikację pomiędzy epidermą, a dermą za pomocą molekuł przekaźnikowych oraz stymulację produkcji włókien kolagenu i elastyny w skórze, w bardzo szybkim czasie (badania in vitro po dwóch tygodniach wzrost ilości kolagenu o 115%). Dzięki temu następuje naprawa matrix skóry, poprawa jej gęstości oraz jędrności.

Mechanizm działania witaminy C: Wszystkie grupy hydroksylowe są zablokowane przez resztę izopalmitynową C15H31COO-. Tetraizopalmitynian askorbylu samodzielnie jest nieaktywny. VC-IP po aplikacji na skórę ulega  w komórkach fizjologicznemu przekształceniu do witaminy C poprzez reakcję enzymatyczną. Cechuje go również brak wrażliwości na światło, wyższe temperatury i utlenianie. Wykazuje również działanie wielokierunkowe - stymuluje i chroni syntezę kolagenu, aktywuje namnażanie keratynocytów i fibroblastów, przeciwdziała utlenianiu się sebum (właściwości przeciwtrądzikowe), redukuje wywołane przez promieniowanie UV uszkodzenia komórek (ochrona DNA – anty-stress, ochrona przed powstawaniem rumienia), zapobiega peroksydacji lipidów (antyoksydant),  starzeniu się skóry, rozjaśniania skórę, inhibicji aktywności wewnątrzkomórkowej tyrozynazy i melanogenezy.

Serum z glutationem na powiekę górną i dolną Ph.Doctor stosuj rano i wieczorem. Wyjątkowo delikatna i skuteczna formuła, zapewnia ultraszybki efekt lifitngu i uniesienia górnej powieki dzięki połączeniu Glutationu z naturalnym ekstraktem z Albizia julibrissin oraz Siegesbeckia orientalis, znanej jako boska trawa. Serum z glutationem na powiekę górną i dolną to multizadaniowy, silnie skoncentrowany i bardzo wydajny preparat. Dodatkowo efekt napięcia skóry i wygładzenia zmarszczek w czasie kontroluje DMAE zamknięte w biopolimerowych mikrokapsułkach, stopniowo uwalniając się po aplikacji na skórę, a to wszystko bez efektu wysuszenia i podrażnienia delikatnej skóry wokół oczu. Serum przynosi natychmiastową ulgę, a także zapewnia efekt natychmiastowego nawilżenia, redukuje przebarwienia, a cienie pod oczami stają się mniej widoczne.

Po 15 minutach zastosuj Lipidowy krem Ph.Doctor, tak aby wspomóc odbudowę warstwy lipidowej. Rano dodatkowo zastosuj krem z filtrem SPF 30-50, bez względu na porę roku.

Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor jest doskonałym produktem uzupełniającym Twoją codzienną pielęgnację. W przeciągu 3-5 minut po kąpieli rozprowadź produkt na skórze i poczekaj na całkowite jego wchłonięcie.

Przykład pielęgnacji:

Wieczór:

 1. Demakijaż ulubionym kosmetykiem.
 2. Delikatna emulsja do mycia twarzy Ph.Doctor – umyj skórę twarzy delikatnym produktem o ph zbliżonym do skóry (4,5-6) przez co najmniej jedną minutę.
 3. Tetra C Serum Ph.Doctor na skórę twarzy i szyi.
 4. Serum z glutationem na powieki górną i dolną Ph.Doctor (nie jest wskazane dla kobiet w ciąży).
 5. 10 minut przerwy.
 6. Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor na skórę twarzy i szyi.
 7. Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor na skórę całego ciała.
 8. Odmładzający dłonie krem z witaminą C Ph.Doctor – pamiętaj o dłoniach, one najszybciej się starzeją.
 9. Raz w tygodniu zastosuj Wygładzający peeling do ciała Ph.Doctor.
 10. Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor będzie doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji skóry. Zadziała wygładzająco, oczyszczająco oraz rozjaśniająco na przebarwienia.

TWARZ: Zastosuj na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, po upływie 10-15 min zmyj produkt. Stosuj 1-2 w tygodniu.

CIAŁO: Zastosuj na oczyszczoną i osuszoną skórę ciała. Kwas zmyj po upływie 15 min. Stosuj 2-3 razy w tygodniu.

Rano:

 1. Delikatna emulsja do mycia twarzy Ph.Doctor – umyj skórę twarzy delikatnym produktem o ph zbliżonym do skóry (4,5-6) przez co najmniej jedną minutę.
 2. Tetra C Serum Ph.Doctor na skórę twarzy i szyi.
 3. Serum z glutationem na powieki górną i dolną Ph.Doctor (nie jest wskazane dla kobiet w ciąży).
 4. 10 minut przerwy.
 5. Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor na skórę twarzy i szyi.
 6. Krem z filtrem SPF 30-50 na skórę twarzy i szyi bez względu na porę roku.
 7. Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor na skórę całego ciała.
24. październik. 2021 — Dr n. med. Nina Wiśniewska