Możesz korzystać z całej serii Ph.Doctor a szczególnie z Tetra C Serum Ph.Doctor z witaminą C. Stosuj jedną krople zarówno rano jak i wieczorem. W formulacji zastosowano najbardziej efektywną dawkę tetraizopalminitynianu ascorbylu - 3%. To co wyróżnia nasze serum to emulsyjna konsystencja, czyli biodostępność składników  aktywnych z dwóch faz: lipofilowej i hydrofliowej, zawartość  składników zwiększających nawilżenie skóry (niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i silanetriol, wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, allantoina, d-panthenol) czyli bardziej kompleksowa pielęgnacja, a także brak efektu komedogennego (olejowania twarzy). Serum  zawiera również w odpowiednią dla ludzkiej skóry ilość emolientów takich jak: olej macadamia, olej ryżowy, Witamina E, Squalane.

Ponadto Tetra C Serum Ph.Doctor zawiera zaawansowany technologicznie składnik Anti-aging Dermcom (zastosowaliśmy maksymalną zalecaną dawkę  tego składnika - 2%). Zapewnia on lepszą komunikację pomiędzy epidermą, a dermą za pomocą molekuł przekaźnikowych oraz stymulację produkcji włókien kolagenu i elastyny w skórze, w bardzo szybkim czasie (badania in vitro po dwóch tygodniach wzrost ilości kolagenu o 115%). Dzięki temu następuje naprawa matrix skóry, poprawa jej gęstości oraz jędrności.

Mechanizm działania witaminy C: Wszystkie grupy hydroksylowe są zablokowane przez resztę izopalmitynową C15H31COO-. Tetraizopalmitynian askorbylu samodzielnie jest nieaktywny. VC-IP po aplikacji na skórę ulega  w komórkach fizjologicznemu przekształceniu do witaminy C poprzez reakcję enzymatyczną. Cechuje go również brak wrażliwości na światło, wyższe temperatury i utlenianie. Wykazuje również działanie wielokierunkowe - stymuluje i chroni syntezę kolagenu, aktywuje namnażanie keratynocytów i fibroblastów, przeciwdziała utlenianiu się sebum (właściwości przeciwtrądzikowe), redukuje wywołane przez promieniowanie UV uszkodzenia komórek (ochrona DNA – anty-stress, ochrona przed powstawaniem rumienia), zapobiega peroksydacji lipidów (antyoksydant),  starzeniu się skóry, rozjaśniania skórę, inhibicji aktywności wewnątrzkomórkowej tyrozynazy i melanogenezyW trakcie leczenia dermatlogicznego możesz śmiało korzystać z produktów Ph.Doctor z jednym wyjątkiem. Jeśli w trakcie leczenia, lekarz prowadzący zalecił Ci kurację retinoidami na receptę: tj. izotretynoina, tetracyklina, adapalen, nadtlenek benzoilu, tretynoina + antybiotyk, antybiotyki miejscowe - skonsultuj włączenie Tetra C serum Ph.Doctor ze swoim lekarzem dermatologiem. 

Serum z glutationem na powiekę górną i dolną Ph.Doctor stosuj rano i wieczorem. Wyjątkowo delikatna i skuteczna formuła, zapewnia ultraszybki efekt liftingu i uniesienia górnej powieki dzięki połączeniu Glutationu z naturalnym ekstraktem z Albizia julibrissin oraz Siegesbeckia orientalis, znanej jako boska trawa. Serum z glutationem na powiekę górną i dolną to multizadaniowy, silnie skoncentrowany i bardzo wydajny preparat. Dodatkowo efekt napięcia skóry i wygładzenia zmarszczek w czasie kontroluje DMAE zamknięte w biopolimerowych mikrokapsułkach, stopniowo uwalniając się po aplikacji na skórę, a to wszystko bez efektu wysuszenia i podrażnienia delikatnej skóry wokół oczu. Serum przynosi natychmiastową ulgę, zapewnia efekt natychmiastowego nawilżenia, redukuje przebarwienia, a cienie pod oczami stają się mniej widoczne.

Po wchłonięciu serum Ph.Doctor zastosuj Lipidowy krem Ph.Doctor, tak aby wspomóc odbudowę warstwy lipidowej. Rano dodatkowo zastosuj krem z filtrem SPF 50, bez względu na porę roku.

Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor jest doskonałym produktem uzupełniającym Twoją codzienną pielęgnację. W przeciągu 3-5 minut po kąpieli rozprowadź produkt na skórze i poczekaj na całkowite jego wchłonięcie.

Przykład pielęgnacji: 

Wieczór:

 1. Demakijaż ulubionym kosmetykiem.
 2. Delikatna emulsja do mycia twarzy Ph.Doctor - umyj skórę twarzy delikatnym produktem o ph zbliżonym do skóry (4,5-6) przez co najmniej jedną minutę.
 3. Tetra C Serum Ph.Doctor - jedna większa kropla na skórę twarzy i szyi.
 4. Serum z glutationem na powieki górną i dolną Ph.Doctor(nie jest wskazane dla kobiet w ciąży).
 5. Zaczekaj aż wchłonie się Serum Ph.Doctor.
 6. Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor na skórę twarzy i szyi w ilości ziarna grochu.
 7. Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor na skórę całego ciała.
 8. Odmładzający dłonie krem z witaminą C Ph.Doctor – pamiętaj o dłoniach, one najszybciej się starzeją.
 9. Raz w tygodniu zastosuj Wygładzający peeling do ciała Ph.Doctor.
 10. Doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji skóry będzie FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05%, RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% albo Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała. 

Chcesz rozpocząć pielęgnację z FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% oraz RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% , ale zastanawiasz się który produkt wybrać - wejdź w podany poniżej link. 

https://phdoctorlab.pl/blogs/baza-wiedzy/ktory-produkt-wybrac-krem-do-twarzy-ze-stabilna-forma-retinalu-retinall-in-one-0-1-czy-krem-ze-stabilna-forma-retinalu-face-body-retinall-0-05

Pamiętaj, dopiero po uzyskaniu tolerancji na FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% lub RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% możesz wprowadzić na wieczór Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor w schemacie naprzemiennym - w dniu aplikacji kwasu nie stosuj retinoidów!

TWARZ: Zastosuj na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, po upływie 5-15 min zmyj produkt letnią wodą. Stosuj 1-2 w tygodniu.

CIAŁO: Zastosuj na oczyszczoną i osuszoną skórę ciała. Kwas zmyj po upływie 15 min. Stosuj 2-3 razy w tygodniu.

https://phdoctorlab.pl/blogs/baza-wiedzy/kwas-mlekowy-12-peeling-do-twarzy-i-ciala-wszystko-co-musisz-wiedziec

Rano:

 1. Delikatna emulsja do mycia twarzy Ph.Doctor - umyj skórę twarzy delikatnym produktem o ph zbliżonym do skóry (4,5-6) przez co najmniej jedną minutę.
 2. Tetra C Serum Ph.Doctor na skórę twarzy i szyi.
 3. Serum z glutationem na powieki górną i dolną Ph.Doctor(nie jest wskazane dla kobiet w ciąży).
 4. Zaczekaj aż wchłonie się Serum Ph.Doctor.
 5. Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor na skórę twarzy i szyi.
 6. Krem z filtrem SPF 50 na skórę twarzy i szyi bez względu na porę roku.
 7. Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor na skórę całego ciała.
  24. październik. 2021 — Dr n. med. Nina Wiśniewska