Możesz stosować całą serię Ph.Doctor! Zarówno wersja białą jak i czarną. Najtrudniejsza ww właściwej pielęgnacji skóry jest okolica oka. Dlatego stworzyliśmy Serum z glutationem na powiekę górną i dolną Ph.Doctor. Wyjątkowo delikatna i skuteczna formuła, zapewnia ultraszybki efekt lifitngu i uniesienia górnej powieki dzięki połączeniu Glutationu z naturalnym ekstraktem z Albizia julibrissin oraz Siegesbeckia orientalis, znanej jako boska trawa. Serum z Glutationem na powiekę górną i dolną to multizadaniowy, silnie skoncentrowany i bardzo wydajny preparat. Dodatkowo efekt napięcia skóry i wygładzenia zmarszczek w czasie kontroluje DMAE zamknięte w biopolimerowych mikrokapsułkach, stopniowo uwalniając się po aplikacji na skórę, a to wszystko bez efektu wysuszenia i podrażnienia delikatnej skóry wokół oczu. Serum przynosi natychmiastową ulgę, a także zapewnia efekt natychmiastowego nawilżenia, redukuje przebarwienia, cienie pod oczami stają się mniej widoczne.

Więcej informacji znajdziesz w opisie pod każdym produktem.

Tetra C Serum Ph.Doctor. W formulacji zastosowano najbardziej efektywną dawkę  tetraizopalminitynianu ascorbylu - 3%. To co wyróżnia nasze serum to emulsyjna konsystencja, czyli biodostępność składników  aktywnych z dwóch faz: lipofilowej i hydrofliowej, zawartość  składników zwiększających nawilżenie skóry (niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i silanetriol, wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, allantoina, d-panthenol) czyli bardziej kompleksowa pielęgnacja a także brak efektu komadogennego (olejowania twarzy). Serum  zawiera również w odpowiednią dla ludzkiej skóry ilość emolientów takich jak: olej macadamia, olej ryżowy, Witamina E, Squalane. Ponadto w Tetra C serum Ph.Doctor zawiera zaawansowany technologicznie składnik Anti-aging Dermcom (zastosowana została  maksymalnie zalecana dawka  tego składnika - 2%) zapewniający lepszą komunikację pomiędzy epidermą, a dermą za pomocą molekuł przekaźnikowych oraz stymulację produkcji włókien kolagenu i elastyny w skórze, w bardzo szybkim czasie (badania in vitro po dwóch tygodniach wzrost ilości kolagenu o  115%). Dzięki temu następuje naprawa matrix skóry, poprawa jej gęstości oraz jędrności. Stosuj je regularnie rano i wieczorem po umyciu skóry twarzy.

Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor zastosuj minimum 15 minut po Tetra C Serum Ph.Doctor. Rano pamiętaj o całorocznej fotoprotekcji SPF 30-50.

Co jeszcze?

Do pielęgnacji Twojej skóry warto włączyć preparat z retinoidami np. retinol, retinaldehyd, tretynoina (regulacja pracy gruczołów łojowych z ich zmniejszaniem, działanie przeciwstarzeniowe). Stosuj go na NOC, po 15 minutach po umyciu skóry (opcjonalnie po min. 45 minutach zastosuj również Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor).

Tetra C Serum Ph.Doctor używaj rano, tuż po dokładnym umyciu skóry. W pierwszych dniach wprowadzania retinoidów skóra twarzy i  powiek może być delikatnie podrażniona, wtedy poczekaj na jej regenerację, rób kilkudniowe przerwy, regeneruj skórę Lipidowym kremem do twarzy Ph.Doctor. Po uzyskaniu tolerancji skóry (brak uczucia ściągnięcia, brak zaczerwienienia), powoli zacznij wprowadzać Serum na powieki z glutationem Ph.Doctor. Pamiętaj o fotoprotekcji – krem z filtrem SPF 30-50 stosuj przez cały rok.

Jednocześnie możesz zastosować również Serum z glutationem na powiekę górną i dolną Ph.Doctor . Czynności te powtarzaj codziennie rano i wieczorem.

Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor jest doskonałym produktem uzupełniającym Twoją codzienną pielęgnację. W przeciągu 3-5 minut po kąpieli rozprowadź produkt na skórze i poczekaj na całkowite jego wchłonięcie.

Odmładzający dłonie krem z witaminą C Ph.Doctor – pamiętaj o dłoniach, one najszybciej się starzeją.

 

Przykład pielęgnacji:

Wieczór:

 1. Demakijaż ulubionym kosmetykiem.
 2. Delikatna emulsja do mycia twarzy Ph.Doctor – umyj skórę twarzy delikatnym produktem o ph zbliżonym do skóry (4,5-6) przez co najmniej jedną minutę.
 3. 15 minut przerwy.
 4. Kosmetyk z retinoidem (jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z retinoidami takimi jak tretynoina, retinaldehyd, retinol to się nie spiesz ! Nanieś niewielką ilość wybranego przez Ciebie produktu na opuszek palca a następnie rozprowadź po skórze twarzy i szyi. Stosuj 2x w tygodniu przez 2 kolejne tygodnie tygodnie, a następnie stopniowo zwiększ częstotliwość, aż swobodnie będziesz mogła/mógł stosować go 7 dni w tygodniu, zawsze na noc).
 5. 45 minut przerwy.
 6. Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor.
 7. Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor na skórę całego ciała.
 8. Wygładzający peeling do ciała Ph.Doctor - 1-2 razy w tygodniu.
 9. Odmładzający dłonie krem z witaminą C Ph.Doctor – pamiętaj o dłoniach, one najszybciej się starzeją.
 10. Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor
  TWARZ: Zastosuj na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, po upływie 10-15 min zmyj produkt. Stosuj 1-2 razy w tygodniu.
  CIAŁO: Zastosuj na oczyszczoną i osuszoną skórę ciała. Kwas zmyj po upływie 15 min. Stosuj 2-3 razy w tygodniu. Jeśli stosujesz retinoidy np. retinol, Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor aplikuj na wieczór na 10 minut raz w tygodniu, zamiast retinolu.

 

Rano:

  1. Delikatna emulsja do mycia twarzy Ph.Doctor – umyj skórę twarzy delikatnym produktem o ph zbliżonym do skóry (4,5-6) przez co najmniej jedną minutę.
  2. Tetra c Serum Ph.Doctor.
  3. Serum z glutationem na powiekę górną i dolną Ph.Doctor. Jeśli początkowo skóra powiek jest sucha i podrażniona, poczekaj do czasu całkowitej regeneracji.
  4. 10 minut przerwy.
  5. Lipidowy krem do twarzy Ph.doctor (opcjonalnie).
  6. Krem z filtrem SPF 50.

7. Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor stosuj na skórę całego ciała.

24. październik. 2021 — Dr n. med. Nina Wiśniewska