Możesz stosować całą serię Ph.Doctor! Zarówno wersja białą jak i czarną. Najtrudniejsza we właściwej pielęgnacji skóry jest okolica oka. Dlatego stworzyliśmy Serum z glutationem na powiekę górną i dolną Ph.Doctor. Wyjątkowo delikatna i skuteczna formuła, zapewnia ultraszybki efekt liftingu i uniesienia górnej powieki dzięki połączeniu Glutationu z naturalnym ekstraktem z Albizia julibrissin oraz Siegesbeckia orientalis, znanej jako boska trawa. Serum z Glutationem na powiekę górną i dolną to multizadaniowy, silnie skoncentrowany i bardzo wydajny preparat. Dodatkowo efekt napięcia skóry i wygładzenia zmarszczek w czasie kontroluje DMAE zamknięte w biopolimerowych mikrokapsułkach, stopniowo uwalniając się po aplikacji na skórę, a to wszystko bez efektu wysuszenia i podrażnienia delikatnej skóry wokół oczu. Serum przynosi natychmiastową ulgę, a także zapewnia efekt natychmiastowego nawilżenia, redukuje przebarwienia, cienie pod oczami stają się mniej widoczne.

Więcej informacji znajdziesz w opisie pod każdym produktem na naszej stronie.

Tetra C Serum Ph.Doctor. W formulacji zastosowano najbardziej efektywną dawkę tetraizopalminitynianu ascorbylu - 3%. To co wyróżnia nasze serum to emulsyjna konsystencja, czyli biodostępność składników  aktywnych z dwóch faz: lipofilowej i hydrofliowej, zawartość  składników zwiększających nawilżenie skóry (niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i silanetriol, wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, allantoina, d-panthenol) czyli bardziej kompleksowa pielęgnacja a także brak efektu komedogennego (olejowania twarzy). Serum  zawiera również w odpowiednią dla ludzkiej skóry ilość emolientów takich jak: olej macadamia, olej ryżowy, Witamina E, Squalane. Ponadto w Tetra C serum Ph.Doctor zawiera zaawansowany technologicznie składnik Anti-aging Dermcom (zastosowana została  maksymalnie zalecana dawka  tego składnika - 2%) zapewniający lepszą komunikację pomiędzy epidermą, a dermą za pomocą molekuł przekaźnikowych oraz stymulację produkcji włókien kolagenu i elastyny w skórze, w bardzo szybkim czasie (badania in vitro po dwóch tygodniach wzrost ilości kolagenu o  115%). Dzięki temu następuje naprawa matrix skóry, poprawa jej gęstości oraz jędrności. Stosuj je regularnie rano i wieczorem po umyciu skóry twarzy.

Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor zastosuj po wchłonięciu Serum Ph.Doctor. Rano pamiętaj o całorocznej fotoprotekcji SPF 50 bez względu na porę roku.

Co jeszcze?

Do pielęgnacji Twojej skóry warto włączyć preparat z retinoidami np. retinol, retinaldehyd, tretynoina (regulacja pracy gruczołów łojowych z ich zmniejszaniem, działanie przeciwstarzeniowe). Retinoidy mają, dzięki czemu są w stanie przebudować skórę poprzez łączenie się z jej receptorami. Są to substancje, które wpływają na wszystkie procesy starzenia się, między innymi zwiększają produkcję kolagenu, ale też zatrzymują jego degradację po 25. roku życia. Cofają część wizualnych oznak starzenia wywołanego ekspozycją na promieniowanie UV tzw. fotostarzenia.

Stworzyliśmy FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% oraz RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1%. Krem przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, szczególnie polecany osobom z objawami starzenia skóry, z przebarwieniami oraz dla osób zmagających się z trądzikiem. Stosuj go na NOC, 15 minut po umyciu skóry (opcjonalnie po min. 45 minutach zastosuj również Tetra C serum, Serum z glutationem na powiekę górną i dolną Ph.Doctor, Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor). W pierwszych dniach wprowadzania retinoidów skóra twarzy i  powiek może być delikatnie podrażniona, wtedy poczekaj na jej regenerację, rób kilkudniowe przerwy, regeneruj skórę Lipidowym kremem do twarzy Ph.Doctor. Pamiętaj o fotoprotekcji – krem z filtrem SPF 50 stosuj przez cały rok, bez względu na porę roku.

Chcesz rozpocząć pielęgnację z FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% oraz RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% , ale zastanawiasz się który produkt wybrać. (Wejdź w podany poniżej link ->https://phdoctorlab.pl/blogs/baza-wiedzy/ktory-produkt-wybrac-krem-do-twarzy-ze-stabilna-forma-retinalu-retinall-in-one-0-1-czy-krem-ze-stabilna-forma-retinalu-face-body-retinall-0-05).

Peeling do twarzy i ciała z kwasem mlekowym 12% - odpowiedni dla każdego typu cery, w tym wrażliwej.PubMed opublikował badanie z wykorzystaniem kwasu mlekowego o stężeniu 12%, które potwierdza jego działanie anti-aging . (Link do badania - >https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8784274/ ) 

Pamiętaj, dopiero po uzyskaniu tolerancji na FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% lub RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% możesz wprowadzić na wieczór Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor w schemacie naprzemiennym - w dniu aplikacji kwasu nie stosuj retinoidów!

https://phdoctorlab.pl/blogs/baza-wiedzy/kwas-mlekowy-12-peeling-do-twarzy-i-ciala-wszystko-co-musisz-wiedziec

Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor jest doskonałym produktem uzupełniającym Twoją codzienną pielęgnację. W przeciągu 3-5 minut po kąpieli rozprowadź produkt na skórze i poczekaj na całkowite jego wchłonięcie.

Odmładzający dłonie krem z witaminą C Ph.Doctor – pamiętaj o dłoniach, one najszybciej się starzeją.

Przykład pielęgnacji: 

Wieczór:

 1. Demakijaż ulubionym kosmetykiem.
 2. Delikatna emulsja do mycia twarzy Ph.Doctor - umyj skórę twarzy delikatnym produktem o ph zbliżonym do skóry (4,5-6) przez co najmniej jedną minutę.
 3. 15 minut przerwy.
 4. FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% oraz RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% - jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę - nie spiesz ! Nanieś niewielką ilość produktu na opuszek palca a następnie rozprowadź po skórze twarzy i szyi. Stosuj 2x w tygodniu przez 2 kolejne tygodnie tygodnie, a następnie stopniowo zwiększ częstotliwość, aż swobodnie będziesz mogła/mógł stosować go 7 dni w tygodniu, zawsze na noc). 
 5. 45 minut przerwy.
 6. Tetra C serum Ph.Doctor zastosuj jedną wiekszą krople. W tym samym czasie możesz zastosować Serum z glutationem na powiekę górną i dolną Ph.Doctor (jeśli początkowo skóra powiek jest sucha i podrażniona, poczekaj do czasu całkowitej regeneracji)
 7. Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor w ilości ziarna grochu.
 8. Maska liftingująca dekolt i szyję - nałóż na skórę szyi i dekoltu*.
 9. Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor na skórę całego ciała.
 10. Wygładzający peeling do ciała Ph.Doctor - 1-2 razy w tygodniu (w dniu bez retinalu Ph.Doctor).
 11. Odmładzający dłonie krem z witaminą C Ph.Doctor – pamiętaj o dłoniach, one najszybciej się starzeją.
 12. Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor 

TWARZ: Zastosuj na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, po upływie 5-15 min zmyj produkt letnią wodą. Stosuj 1-2 w tygodniu.

CIAŁO: Zastosuj na oczyszczoną i osuszoną skórę ciała. Kwas zmyj po upływie 15 min. Stosuj 2-3 razy w tygodniu.


Uwaga! Jeśli stosujesz retinoidy: FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% oraz RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor aplikuj na wieczór na 5-15 minut raz w tygodniu, w schemacie naprzemiennym - w dniu aplikacji kwasu nie stosuj retinoidów!

*Przy skórze suchej, dojrzałej można zastosować Maskę liftingującą dekolt i szyję również na twarz zamiast Lipidowego kremu do twarzy 2 razy w tygodniu na NOC.

Rano:

  1. Delikatna emulsja do mycia twarzy Ph.Doctor - umyj skórę twarzy delikatnym produktem o ph zbliżonym do skóry (4,5-6) przez co najmniej jedną minutę.
  2. Tetra c Serum Ph.Doctor - jedna większa kropla.
  3. Serum z glutationem na powiekę górną i dolną Ph.Doctor. Jeśli początkowo skóra powiek jest sucha i podrażniona, poczekaj do czasu całkowitej regeneracji.
  4. Zaczekaj, aż wchłonie się serum Ph.Doctor.
  5. Lipidowy krem do twarzy Ph.doctor(opcjonalnie).
  6. Krem z filtrem SPF 50.
  7. Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor stosuj na skórę całego ciała.
24. październik. 2021 — Dr n. med. Nina Wiśniewska