Rozszerzone pory to często efekt „przepielęgnowania skóry” – za dużo peelingów, kwasów, produktów na bazie alkoholu, silnych zasadowych mydeł. Wypróbuj serię kosmetyków Ph.Doctor - terapia Ph.Doctor unormuje pracę gruczołów łojowych. Chcesz pozbyć się rozszerzonych porów? Skorzystaj z zabiegów laserów frakcyjnych lub peelingów, kwasów pod okiem kosmetologa. Cudów nie ma ale są możliwości, z których trzeba korzystać.  Możesz stosować wszystkie produkty Ph.Doctor. Warto w pielęgnacji Twojej skóry włączyć preparat z retinoidami. Dlatego stworzyliśmy FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% oraz RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% (retinal w cyklodekstrynie jako składnik działa antybakteryjnie, reguluje pracę gruczołów łojowych oraz działa przeciwzapalnie). Retinoidy stosuje się 15 minut po umyciu skóry (Delikatna emulsja do mycia twarzy Ph.Doctor) i pozostawia się je na NOC (dopiero po min. 45 minutach możesz opcjonalnie zastosować Tetra C serum, Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor). Uwaga! Stosując Nasz retinal możesz śmiało stosować Tetra C Serum Ph.Doctor, które przeciwdziała utlenianiu się sebum (właściwości przeciwtrądzikowe), redukuje wywołane przez promieniowanie UV uszkodzenia komórek (ochrona DNA – anty-stress, ochrona przed powstawaniem rumienia). Jeśli jednak stosujesz retinoidy na receptę skonsultuj włączenie Tetra C serum Ph.Doctor ze swoim lekarzem dermatologiem. Regeneruj skórę Lipidowym kremem do twarzy Ph.Doctor.

Pamiętaj o fotoprotekcji – krem z filtrem SPF 50 stosuj przez cały rok, bez względu na porę roku.

Kremowy balsam do ciała Ph.Doctor i Wygładzający peeling do ciała Ph.Doctor to doskonałe produkty uzupełniające Twoją pielęgnację skóry. Użyj balsamu w przeciągu 3-5 minut po kąpieli, rozprowadź produkt na skórze i poczekaj na całkowite jego wchłonięcie.

Dopiero po uzyskaniu tolerancji na FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% lub RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% możesz wprowadzić na wieczóKwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor w schemacie naprzemiennym - w dniu aplikacji kwasu nie stosuj retinoidów!

Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała - stosuj 1-2 razy w tygodniu , zawsze wieczorem na umytą, osuszoną skórę twarzy szczególnie na miejsca skóry, w których występują rozszerzone pory. Pozostaw na 5-15 min a następnie zmyj letnią wodą (rekomendujemy aby na początek aplikować kwas na 5 min i w miarę nabywania tolerancji na produkt wydłużać czas do max 15min). Produkt może początkowo wywoływać dyskomfort na skórze. 

https://phdoctorlab.pl/blogs/baza-wiedzy/kwas-mlekowy-12-peeling-do-twarzy-i-ciala-wszystko-co-musisz-wiedziec

Chcesz rozpocząć pielęgnację z FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% oraz RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% , ale zastanawiasz się który produkt wybrać - wejdź w podany poniżej link. 

https://phdoctorlab.pl/blogs/baza-wiedzy/ktory-produkt-wybrac-krem-do-twarzy-ze-stabilna-forma-retinalu-retinall-in-one-0-1-czy-krem-ze-stabilna-forma-retinalu-face-body-retinall-0-05 

 

24. październik. 2021 — Dr n. med. Nina Wiśniewska