Rozpoczynając pielęgnacje z Ph.Doctor postaw na maksymalne odbydowanie bariery lipidowej, wyciszenie stanów zapalnych, odżywienie i nawilżenie. W pielęgnacji twarzy zacznij od: Delikatna emulsja do mycia twarzy Ph.Doctor, Tetra C serum Ph.Doctor, Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor. 

Pamiętaj o fotoprotekcji! Stosuj krem z filtrem spf 50 codziennie, bez względu na porę roku.

Możesz stosować produkty Ph.Doctor w następującej kolejności: 

  1. Delikatna emulsja do mycia twarzy Ph.Doctor - myj skórę twarzy i szyi dwa razy dziennie przez minimum 1 minutę. Wieczorem zrób demakijaż swoim ulubionym produktem, a następnie zastosuj naszą emulsję do mycia.
  2. Tetra C Serum Ph.Doctor - jedną krople zastosuj rano i wieczorem tuż po umyciu twarzy.
  3. Lipidowy krem do twarzy Ph.Doctor - zastosuj po wchłonięciu serum Ph.Doctor. 

Pamiętaj o fotoprotekcji – krem z filtrem spf 50 stosuj przez cały rok.

 Po upływie mniej więcej 3 - 4 tygodni odbudowywania bariery lipidowej, możesz pomyśleć o przejściu na wyższy poziom pielęgnacji - FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05%, RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1%, Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor.

 

Chcesz rozpocząć pielęgnację z FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% oraz RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% , ale zastanawiasz się który produkt wybrać - wejdź w podany poniżej link. 

https://phdoctorlab.pl/blogs/baza-wiedzy/ktory-produkt-wybrac-krem-do-twarzy-ze-stabilna-forma-retinalu-retinall-in-one-0-1-czy-krem-ze-stabilna-forma-retinalu-face-body-retinall-0-05

Dopiero po uzyskaniu tolerancji na FACE&BODY RetinALL krem ze stabilną formą retinalu 0,05% lub RetinALL IN ONE krem ze stabilną formą retinalu 0,1% możesz wprowadzić na wieczór Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała Ph.Doctor w schemacie naprzemiennym - w dniu aplikacji kwasu nie stosuj retinoidów!

Kwas mlekowy 12% Peeling do twarzy i ciała – stosuj 1-2 razy w tygodniu ,zawsze wieczorem na umytą, osuszoną skórę twarzy. Pozostaw na 5-15 min ,a następnie zmyj letnią wodą (rekomendujemy aby na początek aplikować kwas na 5 min i w miarę nabywania tolerancji na produkt wydłużać czas do max 15min). Produkt może początkowo wywoływać dyskomfort na skórze. 

https://phdoctorlab.pl/blogs/baza-wiedzy/kwas-mlekowy-12-peeling-do-twarzy-i-ciala-wszystko-co-musisz-wiedziec

Jeśli kiedykolwiek wystąpiła u Ciebie alergia (obrzęk, rumień, grudki, pieczenie, wyprysk, pokrzywka) na jakikolwiek produkt kosmetyczny to zawsze przed pierwszym użyciem wykonaj próbę uczuleniową z nowym kosmetykiem. Zastanawiasz się jak wykonać próbę uczuleniową wejdź w podany niżej link. 

https://phdoctorlab.pl/blogs/baza-wiedzy/proba-uczuleniowa-jak-wykonac

01. sierpień. 2023 — Dr n. med. Nina Wiśniewska